Telefon: +420 736 647 092

Email: petricek@plbuilding.cz

o nás

Společnost PL-Building s.r.o. založil v roce 2019 Ing. Luboš Petříček, jenž před tím vystupoval jako fyzická osoba.

Naší hlavní činností jsou služby technického dozoru dodavatele (TDI) na pozemní, vodohospodářské a dopravní stavby. Naše práce zahrnuje především dohled na kvalitu stavěného díla, kontrolu rozpočtu, či návrhy řešení neočekáváných událostí na stavbách. Dále nabízíme konzultace projektových dokumentací jak pro soukromníky, tak pro veřejné instituce (například před výběrovým řízením). Pro stavbu jsme schopni zajistit také služby koordinátora bezpečnosti práce (BOZP).

Kvalitní technický dozor

je základem úspěšné stavby

Ing. Luboš Petříček

jednatel společnosti

Absolvent fakulty stavební VUT Brno s více než třicetiletou praxí v oboru stavebnictví. Po absolvování studií vykonával funkce stavbyvedoucích. V letech 1997-2002 vykonával funkci vedoucího stavebního úřadu ve Žďáře nad Sázavou. Poté přešel do soukromého sektoru, ve kterém působí dodnes.

Ing. Dana Petříčková

jednatelka společnosti, ekonomka

Absolventka provozně ekonomické fakulty Vysoké školy zemědělské v Praze. Po studiích se věnovala ekonomické činnosti ve vícero podnicích, a i v této firmě vystupuje jako hlavní ekonom.

Hlavní činností společnosti PL Building s.r.o. jsou služby technického dozoru dodavatele (TDI) na pozemní, vodohospodářské a dopravní stavby.

Kancelář:

Strojírenská 16 (2. patro)

591 01, Žďár nad Sázavou

+420 736 647 092

petricek@plbuilding.cz

Služby technického dozoru

 © Copyright 2019. All Rights Are Reserved by PL Building s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů | Created by JS Production